mgr Magdalena Śmigielska

Logopeda w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Janikowie.

Ukończyłam studia magisterskie na UMK w Toruniu, kierunek pedagogika wieku dziecięcego oraz studia podyplomowe na kierunku Logopedia szkolna. Ukończyłam również kurs kwalifikacyjny oligofrenopedagogika oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą. W ramach podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych uczestniczę w różnych szkoleniach, warsztatach, konferencjach, sympozjach czy wykładach.
W zawodzie nauczyciela pracuję już 12 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałam  w różnych placówkach. Pracowałam w SP w Ludzisku, w SP w Janikowie, w Przedszkolu Miejskim w Toruniu. Jestem nauczycielem dyplomowanym.
Moim największym sukcesem w pracy z dziećmi jest to, że chętnie uczestniczą w terapii logopedycznej. Różnorodność form, metod pracy, środków dydaktycznych, sprawia że terapia jest dla dzieci nauką poprzez zabawę.
Praca z dziećmi to dla mnie przyjemność

Drodzy Rodzice, jeśli macie pytania, wątpliwości, mimo wskazówek w zeszytach, nie wiecie jak ćwiczyć z Waszym dzieckiem, bądź nie jesteście pewni czy robicie to dobrze, zapraszam do gabinetu logopedycznego, w wyznaczone dni dyżuru - KAŻDY PIERWSZY WTOREK MIESIĄCA W GODZ. 14:00 - 15:00.
Chętnie udzielę wskazówek, odpowiem na wszystkie pytania.
Zapraszam
logopeda