mgr Magdalena Wiśniewska

Logopeda w Przedszkolu „Słoneczko” w Janikowie

Logopedia jest moją pracą i pasją jednocześnie, która sprawia mi przyjemność każdego dnia. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie MikołąjaKopernika w Toruniu (kierunek pedagogika wieku dziecięcego) oraz studia podyplomowe na kierunku logopedia. Od tamtej pory lista moich szkoleń i kursów systematycznie rośnie, ponieważ uważam że logopedia bardzo szybko i dynamicznie się rozwija. Nieustannie się uczę, czytam i „poszukuję”, aby być lepszym logopedą. Uwielbiam pracę z dziećmi, głównie dlatego, że są beztroskie i radosne każdego dnia i w noszą w moje życie wiele pozytywnej energii. Nawet najmniejszy sukces wywołuje na ich twarzach niezapomniany uśmiech.

Moim zdaniem terapia logopedyczne nie musi być nudna i męcząca, ale zabawna i ciekawa. Staram się w taki sposób prowadzić zajęcia logopedyczne, aby dzieci z niecierpliwością czekały na kolejne spotkanie.