mgr Gabriela Maciejewska

Jestem nauczycielem z 28 letnim stażem pracy. Całe swoje życie zawodowe poświęciłam wychowaniu przedszkolnemu. W czasie mojej długoletniej pracy ukończyłam studia licencjackie – pedagogika wieku dziecięcego oraz studia magisterskie – pedagogika wczesnoszkolna na UMK w Toruniu.

Rozwijam swoje umiejętności biorąc udział w różnych formach doskonalenia zawodowego: warsztaty, szkolenia, kursy. Uzyskałam również stopień nauczyciela dyplomowanego.

Jako nauczyciel wychowania przedszkolnego staram się formować osobowość małego dziecka ukazując mu dobro, sprawiedliwość. W swojej pracy podejmuję działania, które mają na celu zaspokajanie podstawowych potrzeb małego dziecka – bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój.

Staram się być życzliwa, cierpliwa i miła dla dzieci, które powierzają państwo mojej opiece.