mgr Ewelina Lewandowska

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego. Ukończyłam UMK w Toruniu na kierunku Pedagogika wieku dziecięcego-licencjat, Pedagogika wczesnoszkolna-studia magisterskie. Ukończyłam również kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki. Jestem nauczycielem dyplomowanym. Pracę w przedszkolu rozpoczęłam w 2003 roku.
W swojej pracy stosuję różne metody wspierające rozwój dzieci, które poznaję na różnych kursach, szkoleniach, warsztatach doszkalających.
Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Lubię patrzeć na ich radość kiedy zdobywają wiedzę oraz umiejętności, a także kiedy razem odkrywamy tajniki otaczającego świata.

JoomGallery is not up-to-date running the module, requires version 3.3 and more actual.