mgr Agnieszka Dulska

Jestem nauczycielem  mianowanym, ukończyłam   studia  pedagogiczne o specjalności edukacja  elementatna i  terapia  pedagogiczna oraz studia  w  zakresie  edukacji  wczesnoszkolnej  na  Uniwersytecie  Kazimierza  Wielkiego  w  Bydgoszczy. Ukończyłam  studia  podyplomowe  z informatyki  i  technologii  informacyjnej oraz  kurs  kwalifikacyjny z  oligofrenopedagogikii. Rozwijam  swój  warsztat  pracy  poprzez  różne  szkolenia, które realizuje  podczas  zajęć  z  dziećmi.

W  swojej  pracy  kieruję   się  potrzebami, zainteresowaniami  i dobrem  dzieci,  celem  wsparcia  ich  rozwoju.   Staram  się  aby   dobrze  zadaptowały się  w  grupie rówieśniczej oraz w aktywny sposób  realizowały swój  pobyt  w   przedszkolu.

JoomGallery is not up-to-date running the module, requires version 3.3 and more actual.