^Powrót na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Uroczyste nadanie imienia

23 stycznia w Przedszkolu "Słoneczko" w Janikowie odbyło się uroczyste nadanie imienia. Wcześniej przedszkole funkcjonowało pod nazwą Przedszkole Publiczne nr 1. "Chcieliśmy znaleźć symbol, z którym będziemy wszyscy mogli się utożsamiać. W rezultacie podjętych działań, drogą głosowania, spośród różnych propozycji, na nazwę przedszkola wyłoniono tą najpopularniejszą - Słoneczko" - mówi Dyrektor przedszkola Magdalena Kalka. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: m.in. pan Grzegorz Czerwiński - przewodniczący Rady Miejskiej, pani Aleksandra Szczesiak - sekretarz Urzędu Miejskiego, dyrektorzy szkół, kierownicy gminnych instytucji i rodzice przedszkolaków. Po uroczystym odczytaniu uchwały Rady Miejskiej w sprawie nadania imienia, przecięciu wstęgi i rozdaniu nagród przedszkolakom za konkurs na logo przedszkola, odbyły się przepiękne występy artystyczne wszystkich dzieci. Marta Zwierzyńska 

  

 

Odwiedziny

dziś 2

w ciągu miesiąca 319

łącznie 34657

Z naszej galerii

JoomGallery is not up-to-date running the module, requires version 3.3 and more actual.

Odwiedza nas 244 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2015. Przedszkole „SŁONECZKO” w Janikowie