^Powrót na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedstawienie świąteczne pt. "Świąteczny czas"

Z okazji Mikołajek nauczycielki z Przedszkola "Słoneczko" w Janikowie przygotowały dla dzieci przedstawienie świąteczne pt. "Świąteczny czas". Było magicznie i bardzo świątecznie. Przedszkolaki były oczarowane. Teatrzyki w wykonaniu nauczycieli w naszym przedszkolu stały się już tradycją. W rolę Świętego Mikołaja wcielił się jeden z tatusiów z naszego przedszkola. Natomiast scenariusz i scenografię przygotowały pani mgr Anna Piskorowska i mgr Anna Rugowska. Bardzo dziękujemy! 

 

 

 

 

 

 

Odwiedziny

dziś 2

w ciągu miesiąca 319

łącznie 34657

Z naszej galerii

JoomGallery is not up-to-date running the module, requires version 3.3 and more actual.

Odwiedza nas 256 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2015. Przedszkole „SŁONECZKO” w Janikowie