^Powrót na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po przedszkolu

Facebook

 

Sanford Harmony

Sanford Harmony to program wspierania rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Program został stworzony i opracowany na Arizona State University w Stanach Zjednoczonych. W 2019 roku PWN Wydawnictwo Szkolne zostało wyłącznym partnerem programu i rozpoczęło jego dystrybucję w zainteresowanych placówkach przedszkolnych. 

W ramach programu Sanford Harmony dzieci uczą się, doskonalą i rozwijają kompetencje społeczno-emocjonalne, które w praktyce pozwalają im realizować takie wartości jak: szacunek do siebie i drugiego człowieka, współpraca, otwartość na innych ludzi, dobre relacje między ludźmi. Program realizowany jest w zerówce. 

Sanford Harmony

 

Odwiedziny

dziś 9

w ciągu miesiąca 548

łącznie 22852

Z naszej galerii

Odwiedza nas 2078 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2015. Przedszkole Publiczne Nr1 w Janikowie