^Powrót na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po przedszkolu

Facebook

 

Przedszkolaki uczą się podstaw kodowania.

Przedszkolaki uczą się podstaw kodowania i programowania za pomocą kolorowych kółeczek, kubeczków i strzałek. Maluchy uwielbiają te zajęcia. Wprowadzenie nauki programowania daje dzieciom szansę na zdobywanie kompetencji przyszłości, odpowiedzialne wprowadzanie w cyfrowy świat, kształtowanie logicznego myślenia, ale również wdrażanie do pracy zespołowej. W dniach 6-21 października odbywa się Europe Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, w którym Biedroneczki biorą udział. Zajęcia z elementami kodowania prowadzi wychowawca tej grupy mgr Marta Zwierzyńska.

Odwiedziny

dziś 24

w ciągu miesiąca 771

łącznie 25288

Z naszej galerii

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2015. Przedszkole Publiczne Nr1 w Janikowie