^Powrót na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po przedszkolu

Facebook

 

Awantura o sztukę!

Sukces przedszkolaków - Awantura o sztukę!
Od września 2017r. dwie grupy z Przedszkola Publicznego nr 1 w Janikowie - Biedronki i Kotki z wychowawcami - mgr Martą Zwierzyńską i mgr Honoratą Tuszyńską, pod jedną nazwą Jedyneczki, brały udział w pierwszej edycji Ogólnopolskiego projektu "Awantura o sztukę". W pierwszym etapie we wspomnianym projekcie, brało udział ponad 50 drużyn z całej Polski. Poprzez głosowanie, dzięki zaangażowaniu rodziców i sympatyków placówki, przedszkolakom udało się przejść do drugiego etapu i znaleźć się wśród 25 najlepszych drużyn w kraju. 
Łącznie w obu etapach dzieci wykonały 5 niepowtarzalnych prac plastycznych i poznały nieznane dotąd tajniki sztuki. Cały projekt zakończył wernisażem prac z drugiego etapu w Łódzkim Domu Kultury. 

Odwiedziny

dziś 0

w ciągu miesiąca 242

łącznie 22179

Z naszej galerii

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2015. Przedszkole Publiczne Nr1 w Janikowie