Nasze przedszkole

Placówka mieści się w budynku wolnostojącym w centrum Janikowa.

Do realizacji zamierzeń wychowawczo-dydaktycznych przedszkole posiada 8 funkcjonalnych sal dziennego pobytu. Sala każdej grupy wiekowej składa się z sali zabaw i łazienki. Pomieszczenia te są dobrze wyposażone w zabawki, pomoce dydaktyczne oraz estetyczne meble.
Do dyspozycji dzieci, nauczycieli i rodziców jest także duży teren wokół przedszkola. Dzieci korzystają z huśtawek, karuzeli, zjeżdżalni, piaskownic, oraz zestawów do zabaw ruchowych.

Nad prawidłowym rozwojem dzieci, w każdej grupie wiekowej czuwają dwie nauczycielki oraz pracownik obsługi, dodatkowo grupa dzieci 3-letnich wspomagana jest przez pomoc nauczyciela.

Organizujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych zgodny z życzeniami rodziców i zainteresowaniami dzieci.