mgr Anna Rugowska

Nauczyciel dyplomowany  z przygotowaniem pedagogicznym.

Posiadam 24 letni staż pracy z dziećmi w przedszkolu. Nabywam umiejętności w różnych formach doskonalenia zawodowego w zakresie sparowania funkcji kierowniczych oraz pracy z dziećmi.

W roku 2014 były to warsztaty taneczne, warsztaty Joga śmiechu i elementy jogi dla dzieci , warsztaty Klanzy. Aktualnie uczestniczę w projekcie „ Klucz do uczenia II edycja – Profesjonalny nauczyciel gwarancji jakości edukacji , współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego „Kurs języka angielskiego z elementami metodyki” .

Współautorka programu własnego zajęć dodatkowych „Origami i zabawy manipulacyjne na cały rok” . Koordynator programu zewnętrznego „Bezpieczne Przedszkole”. Za swoje osiągnięcia uważam swoja rodzinę. Jestem  zadowolona z tego co robię na co dzień.